Upravit stránku

Pomůžu vám s problémem závislosti na alkoholu, návykových lécích, dalším návykovém chování, jeho řešení a překonání. Proberu s vámi také problémy ve vztazích a pomůžu vám je citlivě a smysluplně vyřešit. Pracuji s vámi, s vaším partnerem, rodinou i dětmi. Vše záleží na tom, co budete potřebovat vy.

Důležité je i pomoci vám ven ze samoty a osamocení. Řešit životní krize a překonávat je. Pracuji formou komplexního přístupu k člověku s prvky celostní medicíny a zvládneme společně i existenciální zásahy do života, pocity nesmyslnosti žití, pocitů bezvýchodnosti a vyčerpání, ztráty smyslu života i všeho dalšího, co vás trápí.

Pomůžu vám překonat problémy, životní krize a závislosti. Probereme vaše pocity a potřeby, vaše bolesti a trápení. Budeme mluvit o vztazích, které se vám v životě nedaří a nacházet řešení. Pomůžu vám najít cestu do vlastního nitra, cestu k sobě. Navedu vás na nový způsob života bez úniků od sebe sama. Probudím ve vás smysl, stejně jako jsem ho kdysi probudila v sobě.

Osobní terapie s Monikou Plocovou

1. Konstruktivní terapie (85 min)

V rámci setkání mi povíte, co vás trápí. Já vám budu naslouchat, ale budu se i ptát.  Během povídání rozpoznám souvislosti vašeho problému, které si spolu vysvětlíme. Následně společně a konstruktivně nastavíme další potřebné kroky ke smysluplnému řešení problému. Náš rozhovor může být počátkem naší společné spolupráce, nebo jen jednorázovou pomocí pro vás, která vám poskytne vhled do problému a směr budoucího řešení.

Cena: 2 500 Kč

2. Terapeutické setkání (55 min)

Jedná se o běžnou terapii, kdy mluvíme o problému, který vás trápí a zpracováváme ho.

Cena: 2 000 Kč 

3.  Intervenční setkání (45 min)

První pomoc v krizi, intervence, relaps - společně si o problému promluvíme, aby vám bylo lépe a pocítili jste zklidnění.

Cena: 1 500 Kč 

Individuální terapeutický program na míru 

Program navazuje na základní (konstruktivní) terapii. V tomto programu spolu budeme v pravidelném kontaktu a budeme váš problém řešit postupně. Délku programu stanovíme na míru podle druhu a hloubky problému, který vás trápí. Cenu a počet setkání domluvíme na základním terapeutickém sezení. Součástí jsou i konzultace přes Skype a telefonická podpora

Nebojte se řešit!  Řešit má smysl! Těším se na vás.

Monika


Napište mi, pomůžu vám ven ze závislosti

  • Položky označené hvězdičkou (* ) jsou povinné.
Nahoru