Upravit stránku

Monika Plocová = Monika Hoffmann

Na počátku roku 2021 jsem se ve svém osobním životě navrátila k rodnému příjmení Hoffmann. Pokud se tedy ve vztahu k sanatoriu setkáte vedle jména Monika Plocová se jménem Monika Hoffmann, jsem to stále já. V mé lidské i profesní rovině se tímto nic nemění. Srdce mám stále na stejném místě...

Krátkodobé pobyty (10ti denní) „Být sám sebou – výzva ke změně“

Krátkodobé pobyty (10ti denní) „Být sám sebou – výzva ke změně“

Řešíte, kde být o Vánocích a Silvestru? Nemáte s kým sdílet sváteční atmosféru? Komerční  pojetí Vánoc vám nic neříká? Máte pocit, že nestíháte, nezvládáte a že se na vás vše valí? Obáváte se, že v takové situaci sáhnete po alkoholu, lécích, drogách či jiných návykových látkách, i když s nimi dosud nemáte problém?

Máme pro vás řešení.

Rozhodněte se a přijďte strávit tuto kritickou dobu s námi. Nabízíme možnost  desetidenních (v případě zájmu i vícedenních) pobytů v Branickém sanatoriu Moniky Plocové. V průběhu tohoto pobytu si nejen odpočinete, ale přijdete si na to, jak zvládat nepříjemné a stresující situace bez toho, abyste se museli obracet o pomoc k návykové látce. Získáte nový náhled na sebe i své okolí. Zjistíte jaké změny chcete provést a objevíte v sobě sílu jít si za svým cílem, žít život v radosti. Přijdete na to, že žít sám neznamená být osamocen, ale nabízí možnost být sám sebou.

Cena: 10 dní – 30.000,- Kč (včetně stravy a ubytování) bez DPH

Kontakt: Monika Plocová, 775955004

Nahoru