Upravit stránku

Závislost nebo nadužívání návykových látek nám zrcadlí, že náš život není v pořádku a je třeba ho změnit. Našim klientům pomáháme vystoupit z bludného kruhu závislosti a nadužívání návykových látek. Probouzíme v nich nový smysl života. Pomocí psychosomatického přístupu nacházíme příčiny úniku k návykovým látkám, odstraňujeme je a otvíráme novou kvalitu života, kde návykové látky už nemají své místo.

Jsme 1. soukromé sanatorium pro překonání závislostí v Čechách a působíme již 8 let. O čem se u nás mluví, zůstává pouze mezi námi. Anonymita je základem důvěrné a úspěšné spolupráce. Právě anonymita v ozdravném prostředí v souladu s lidskostí, úctou a respektem člověka k člověku, jsou naše základní hybné síly. Spojujeme je a odbornými poznatky z oboru adiktologie.

Nejlepšími terapeuty jsou ti, kdo do své terapeutické role dozráli životem. Překonali svou závislost se všemi bolestmi, doplnili si odborné vzdělání, změnili přístup k životu a pochopili krásu střízlivosti. A to jme my!
Jsme samostatné zařízení v prostoru Branického sanatoria Moniky Plocové, sanatoria pro překonání návyků a závislostí. Ambulantní programy jsou vytvořené dle vašich potřeb, požadavků a vedou k odstranění návyků a závislostí. Těším se na vás se svým týmem odborníků, kteří vědí. Závislost nemusí být nemoc. Závislost je výzva.
Monika Plocová

Jak to u nás vypadá

Ptejte se nebo se rovnou objednejte, rádi pomůžeme

Branické sanatorium Moniky Plocové
Nad Kostelem 724/10, Praha 4 Braník, 147 00
Email: pomoc@monikaplocova.cz
Tel: +420 775 955 004

Co vás trápí a co pro vás můžeme udělat?

Nahoru