Upravit stránku

Alkohol člověku způsobuje slast a navodí příjemný uvolňující pocit. Život v dnešním světě je plný různých tlaků společnosti, které není jednoduché ustát. Pomocí alkoholu člověk ventiluje své problémy. Hranice, kdy člověk upadne do závislosti, je pak velmi křehká. Je to nestřežený moment, kdy člověk najednou pocítí, že po své droze baží a hlavně bez ní nemůže být.

Nebuďte na to sami

Pokud cítíte, že vás nebo vaše blízké ovládá závislost na alkoholu, nebojte se požádat o pomoc. Naši terapeuti pracují s vlastními zkušenostmi a na skupinových nebo individuálních terapiích si vyslechnou všechny vaše problémy a pomohou vám je postupně vyřešit.

Udělejte první krok a zbavte se závislosti na alkoholu. Společně váš problém vyřešíme

Závislost na alkoholu přijde plíživě a nenápadně

Co říká o závislosti na alkoholu Monika Plocová

Pod hektickým a konzumním životním stylem lidem unikají nejen základní lidské hodnoty, ale také schopnost radovat se z obyčejných věcí. Lidé ztrácejí schopnost zdravého odpočinku i trávení volného času. Je více než zřejmé, že tento životní styl nové doby je jeden z faktorů, který přispívá k rozvoji závislostí. Vytvořila jsem speciální 33 denní program pro léčbu závislosti. Vždy preferuji osobní přístup ke svým klientům, který je založený na osobním příkladu odbornosti a zkušenostech terapeutů.
Monika Plocová, terapeutka
Nahoru