Upravit stránku

V rámci individuálního programu s vámi můžeme pracovat formou anonymního terapeutického setkání, kde se s námi podělíte o své problémy, trápení i bolesti. Nabízíme pomoc drogově závislým a pomůžeme vám také při závislosti na alkoholu.

Společně vytvoříme plán řešenípodle vašich potřeb na míru tak, aby měl program ozdravný smysl, a současně jste se při konzultacích cítili dobře. Naší prioritou je lidský přístup a anonymita, pokud si budete přát. Nebuďte na své problémy sami!

Co je závislost?

„Je to začarovaný kruh, v němž se člověk zmítá. Každý den si dává nové předsevzetí, že už se to nikdy nesmí stát, že už to nikdy nepřipustí. Opak je pravdou. Následné ráno s hrůzou v očích zjišťuje, že už je to tady znovu, zase ta slova "Už se toho nikdy nedotknu!" Dennodenně se ptá: "Proč zase?" Tuší, že má nějaký závažný problém, ale bojí se připustit si ho. Moc se ho bojí. "Zvládnu to sám", říká si, ale den za dnem znovu a znovu poznává, že to zase nezvládl. "Nemám pevnou vůli", říká si.

Netuší, že problém, s nímž se potýká, není už jenom otázkou pevné vůle. Ten člověk je nemocný a jako každá nemoc i ta jeho se musí léčit. Sám ji nepřekoná. Potřebuje pomoc druhých.“

- Z knihy Moniky Plocové Na špičce ledovce


Nenechte se ovládat závislostí, pomůžeme vám

Návyky, postoje a naučené vzorce nás neustále vedou jedním směrem. Vlastním rozumem se nám prakticky nedaří překonat zásadní životní překážky. Překážky, které ani nevnímáme (nebo nechceme vnímat), ale přesto nás neúnavně provází „bludným kruhem“ až nás srazí na kolena. Potřebujeme pomoc lidí, kteří „ví, vidí a umí“.

 


Ceník

Vstupní individuální konzultace: 2 000 Kč/hod. (Společně probereme váš problém a nastolíme cestu řešení - případě zařazení do intenzivního programu).

  • Skupinová terapie: 250 Kč/1,5 hod.
  • Individuální krátkodobé, střednědobé, dlouhodobé ambulantní programy na míru dle potřeb klienta

Branické sanatorium Moniky Plocové, Ambulantní  centrum

Nad Kostelem 724/10, Praha 4 - Braník, 147 00

Mail: pomoc@monikaplocova.cz

Tel: +420 775 955 004

Prohlédněte si, jak to vypadá v Domě Moniky Plocové

  • Terapeutická místnost Retro
  • Retro
  • Terapeutická místnost Rio
  • Přednášková a skupinová místnost
Nahoru